Tai romanas apie moterį – mylinčią, tvirtą, šiaurietiškai išdidžią. Neregėtai skaudžiai gyvenimas, likimas ir rūsti Šiaurės gamta mėgina ir baudžia Katryną, bet ji išlieka – išlieka mylinti, tvirta, išdidi.
„Gyvenimas yra amžinas ir begalinis, garbė Dievui“, – mąsto ji žiloje senatvėje.
Tai romanas apie moterį – mylinčią, tvirtą, šiaurietiškai išdidžią. Neregėtai skaudžiai gyvenimas, likimas ir rūsti Šiaurės gamta mėgina ir baudžia Katryną, bet ji išlieka – išlieka mylinti, tvirta, išdidi.
„Gyvenimas yra amžinas ir begalinis, garbė Dievui“, – mąsto ji žiloje senatvėje.
Tai romanas apie moterį – mylinčią, tvirtą, šiaurietiškai išdidžią. Neregėtai skaudžiai gyvenimas, likimas ir rūsti Šiaurės gamta mėgina ir baudžia Katryną, bet ji išlieka – išlieka mylinti, tvirta, išdidi.
„Gyvenimas yra amžinas ir begalinis, garbė Dievui“, – mąsto ji žiloje senatvėje.
Atsiliepimai
Vilma K.
2026-04-02
Džiaugiuosi perskaičius šią, labai gerą knygą.Tai knyga, apie labai stiprią,ištvermingą,sąžiningą ir mylinčią moterį.Labai pabrėžiamas socialinis sluoksnis,žinoma tuo laiku daugumai žmonių nebuvo lengva,bet jie kitaip ir nežinojo.Galbūt autorė iš dalies kažkiek įterpė į knygą iš savo gyvenymo,nes jis jai irgi nebuvo rožėmis klotas.
Eglė B.
2017-07-04
Skaičiau ją labai seniai, tačiau ši knyga paliko neišdildomą įspūdį. Galėtų išleisti ją naujai, tikrai norėčiau turėti savo bibliotekoje ir perskaityti dar kartą.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Perskaityta knyga:
Nenauja knyga, kuri parduodama tiesiai iš knygos.lt sandėlio. Knygos kokybė įvertinta knygos.lt ekspertų.
Tai knyga, kurią parduoda privatus žmogus. Kai apmokėsite užsakymą, jį per 7 d. išsiųs knygos pardavėjas . Jei to pardavėjas nepadarys laiku, pinigai jums bus grąžinti automatiškai.
Šios knygos būklė nėra įvertinta knygos.lt ekspertų, todėl visa atsakomybė už nurodytą knygos kokybę priklauso pardavėjui.
Atsiliepimai
-
-
Vilma K.
-
2026-04-02
-
-
Eglė B.
-
2017-07-04
Rodyti daugiauDžiaugiuosi perskaičius šią, labai gerą knygą.Tai knyga, apie labai stiprią,ištvermingą,sąžiningą ir mylinčią moterį.Labai pabrėžiamas socialinis sluoksnis,žinoma tuo laiku daugumai žmonių nebuvo lengva,bet jie kitaip ir nežinojo.Galbūt autorė iš dalies kažkiek įterpė į knygą iš savo gyvenymo,nes jis jai irgi nebuvo rožėmis klotas.
Skaičiau ją labai seniai, tačiau ši knyga paliko neišdildomą įspūdį. Galėtų išleisti ją naujai, tikrai norėčiau turėti savo bibliotekoje ir perskaityti dar kartą.